Saknes kanāla ārstēšana

Diemžēl, ļoti bieži, nevērīguma vai stomatologa apciemojuma baidīšanās dēļ, pacienti griežas klīnikā ar nokavējumu, kad kariozs process jau atved pie zoba (bieži saucama vārdā "nervs") pulpas iekaisuma. Īstenībā, pulpa ietver sevī, bez nerva, vēl arī asinsvadus un saistaudus. Tāds kariesa sarežģījums - pulpīts - ir pavadāms ar asām zobu sāpēm, īpaši nakts laikā.

Agrāk sarežģītības un pulpas sāpīgas ekstrakcijas dēļ no zobiem atbrīvojās ķirurģiskā ceļā, bet mūsdienās, pateicoties jaunākajām metodēm un mūsdienu aprīkojumam, parādījās iespēja akurāti un praktiski nesāpīgi veikt "sāpīga zoba nerva ekstrakciju".

Pulpīta ārstēšanas būtība ir nepieciešamība ar medikaments apstrādāt un kvalitatīvi plombēt zoba kanālus visā to garumā. Sasniegt tādu rezultātu "uz aci" ir neiespējami. Mūsu klīnikas ārstu arsenālā ir pēc jaunāko tehnoloģiju izgatavotie entodontoskie uzgaļi, kā arī speciāli aparāti - apekskolātori, kas ļauj kontrolēt kanāla plombēšanas dziļumu.

Pēc kanālu apstrādes, tos ir nepieciešams labi nohermetizēt. Sakņu kanālu hermetizācija - tā ir gan to plombēšana ar gutaperču, gan tapas veidā, vai termoplastkas formā, t.i. pamatā ņemot no plastikas vai titāna stieņa zoba kanāla labākajai aizpildei.

Visas manipulācijas mūsēji speciālisti pavada zem rentgenoloģiskas kontroles. Tā mēs saglabājam zobus.

Pulpas ārstēšana var paiet vienā, divās vai trīs vizītēs. Apmeklējumu daudzums ir atkarīgs no ārsta ieteikumiem.

Sekmīga entodontijas ārstēšanas ķīla ir ārsta augstā tehniskā lietpratībā un stomatoloģijas kabineta labā tehniskā aprīkojumā. Tieši šos komponentes mēs piedāvājam Jums klīnikā "Dentars"!