Kavo-Everest

Modernā tehnoloģija «Kavo Everest» tā ir garantija augsta līmeņa zobu protēžu estētiskumam.

Lai saprastu kā darbojas šī tehnoloģija ir jābūt priekšstatam par to, kā tiek izgatavots parasts metālkeramikas kronis. Pirmkārt, ārsts novīlē zobu priekš plānotā kroņa, un tad, izmantojot nospieduma masu, noņem zobu nospiedumus un nosūta šo nospiedumu uz laboratoriju.

Laboratorijā zobu tehniķis izlej modeļus pēc zobu nospiedumiem un modelē metālisku karkasu no vaska un pēc tam laboratorijā izlej saņemto nospiedumu. Pēc tam metāla rāmis tiek apstrādāts, tas tiek apstrādāts ar keramikas masu. Pēc apdedzināšanas īpašā krāsnī, kronis ir gatavs. Šajā tehnikā ir daži trūkumi - pirmkārt, nospieduma masai ir nosēdumi. Otrkārt, pie modelēšanas un pie izliešanas var būt nelielas kļūdas, kuras ietekmē keramikas kroņa izgatavošanas precizitāti.

Kāda ir būtiska atšķirība starp jaunu tehnoloģiju KaVo Everest?

Pēc zoba slīpēšanas, ārsts nenoņem nospiedumu, bet, izmantojot speciālu zobu skeneri, skenē zobu un nosūta attēlu uz datoru, pēc kura notiek datormodelēšana nākotnes zoba karkasam vai kronim, kam seko keramiskās masas uzlikšana.

Galvenā priekšrocība šai metodei ir tāda, ka ir izslēgta zoba saraušanās visos izgatavošanas etapos, kā arī augsta bioloģiskā saderība, ilgmūžība un palielināta izturība. Tehnoloģija KaVo Everest - tā ir daudz precīzāka metode salīdzinot ar tradicionālajām zoba izliešanas metodēm. KaVo Everest - šī metode vispiemērotākā ir tiem, kuriem, pie zobu protezēšanas, svarīgākā ir estētika un kvalitatīva izpilde.

Tehnoloģija KaVo Everest padara ārsta darbu efektīvāku un elastīgāku. Šī sistēma nodrošina maksimāli plašu funkciju un tehnoloģiju izpildi, kas ir piemēroti zobu tehnikā. Pašlaik tehnoloģija KaVo Everest ir viena no pirmajām zobārstniecībā.