Implantācija

Viens no mūsdienīgākajiem un drošākajiem zobu atgūšanas veidiem ir zobu implantācija. Eksistē vesela priekšrakstu virkne, kad tieši šī metode ir visefektīvākā un labākā zobu rindas estētikas atjaunošanai . Gan pēc iekšējām sajūtām, gan pēc funkcijām zobu implanti ievērojami pārspēj pārējas zobu protēžu veidus. Cilvēks viegli un bez diskomforta pierod pie dabīgā zoba pilnvērtīgas aizstāšanas. Svešķermeņa adaptācija ķermenī notiek pietiekami viegli.

 Implantācijai ir vairākas priekšrocības pirms tradicionālām protezēšanas metodēm:

  • - zobu implantu uzstādīšanai nav nepieciešama veselu kaimiņ zobu asināšana kroņa uzlikšanai.
  • - pie dažu zobu trūkuma ir iespēja uzstādīt neizņemamu protēzi kur implants uzņemsies atbalsta funkcijas.
  • - Implanti dod iespēju protezēt pilnībā bezzobu žokli ar ērtākām neizņemamām protēzēm. Jūs uz visiem laikiem atbrīvosieties no neērtām izņemamām protēzēm!
  • - Implanti ne tikai risina zobu trūkuma problēmu, bet arī noņem lieku slodzi no kaimiņ zobiem tā, saglabā tos.
  • - Jauns mākslīgs zobs pēc izjūtām, funkcijām un izskata ir kā dabīgs, vesels zobs.
  • - Zināms, ko ilgstošā zobu trūkums noved pie kaula atrofijas. Implanti ļauj saglabāt žokļa kaulu un izvairīties no sejas ovāla deformācijas: pareizs slodzes izkārtojums košļājot dod iespēju saglabāt kaulaudu līmeni.

Pirms ārstēšanas uzsākšanas un implantu sistēmas izvēles, speciālists sāk sagatavošanās procesu. Tas ir viens no pašiem svarīgākajiem etapiem. Mūsēja klīnika piedāvā pilnu implantācijas sagatavošanas spektru - rentgenoloģisks ortopontanagramas pētījumu, konsultāciju, ārstēšanas plāna sagatavošanu.

Mēs izmantojam dažādas implantu sistēmas MIS (Izraēla), Semados (Vācija), Ankylos(Vācija), Nobel (Zviedrija), Alpha Bio(Izraēla), un bez pūlēm varam atlasīt labāko variantu, kurš būs atbilstošs pacienta iespējām un prioritātēm. Visiem implantiem ir starptautiski sertifikāti, kuri garantē to izmantošanas drošību. Šie implanti ir pazīstami visā pasaulē un tiek izmantoti stomatoloģiskā protezēšanā jau vairāk kā 20 gadus.

Mūsējā klīnikā tiek plaši pielietota Izraēlas MIS implantu sistēma. Viņa izcili norekomendēja sevi Izraēlas, Eiropas un Krievijas tirgū. Tie risina vairākas problēmas un tiek pielieti vairākuma gadījumos, tie atbilst pašiem augstākajiem kvalitātes standartiem.

Mūsu klīnikā zobu implantāciju veic implantologi ar augstu darba pieredzi, sejas-žokļu ķirurgs Jurijs Krasnovoļskis un ārsts-protēzists Mihails Paprockis. Aiz to pleciem - 30 darba pieredzes gadi.