Par mums

Vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Mūsu klīnika cenšas uzņemt visus pacientus, kas vēlas tikt pie zobuārsta.

  • - Ērta lietošana ikvienam, piemēram, gaisma deg pie mums visu laiku, ne tikai koridorā, bet arī ārpusē.
  • - Mums ir atklāta (bez šķēršļiem) redzamība uz svarīgiem elementiem gan sēdošam, gan stāvošam lietotājam.
  • - Rokturu izmēri ir piemēroti visu roku un tvērienu lielumam.
  • - Viegli uztverama informācija, piemēram, uzreiz pie mūsu durvīm ir izkārtne ar mūsu nosaukumu “Dentars” un telefona numuru. Jebkurš cilvēks var mums piezvanīt un mēs viņu/viņus satiksim un palīdzēsim tikt iekšā. 
  • - Mums ir ļoti atsaucīgi ārsti un arī blakus atrodas apsargi, kuri vienmēr nāks palīga tiem, kam grūti tikt pie mums iekšā. 
  • - Mēs cenšamies uzturēt tādu vidi, kurā cilvēkam vajadzētu izmantot minimālās fiziskās piepūles.
  • - Mums ir atbilstoši telpu izmēri, kas nodrošina, ka lietotājs, neatkarīgi no ķermeņa pozas, izmēriem vai mobilitātes (kustīguma), spēj pārvietoties klīnikā.

Sākot jau ar pirmo darba dienu, stomatoloģijas klīnikas „Dentars” kolektīvs piedāvā saviem pacientiem zobārstniecības un ķirurģiskos pakalpojumus atbilstoši Eiropas Savienības standartiem.

Klīnikas speciālisti sniegs Jums konsultāciju un vajadzības gadījumā veiks mutes dobuma higiēnu, profilaksi, ārstēšanu, estētisko restaurāciju, endodontijas, protezēšanas, zobu implantācijas un citus zobārstniecības pakalpojumus.

Būdami augsta līmeņa profesionāļi, mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai paaugstinātu mūsu darba rezultātus. Patstāvīga izglītības un kvalifikācijas paaugstināšana ir zobārstniecības prakses neatņemama sastāvdaļa. Mūsu ārsti patstāvīgi apmeklē konferences, seminārus un specializētos kursus stomatologiem. Piedalās pieredzes apmaiņas programmās, seko līdzi jaunākajiem izgudrojumiem un tehnoloģijām, kā arī materiāliem un aprīkojumam.

Apmeklējot klīniku „Dentars” pacients var būt pārliecināts, ka ārstēšanas procesā tiks pielietotas jaunākās ārstēšanas metodes un mūsdienīgākā aparatūra. Klīnikā ir iespējams veikt ortopantomogrammu - mutes dobuma diagnostiskās panorāmas rentgena uzņēmumu, kas nepieciešams kvalitatīvai zobu ārstēšanai un protezēšanai. Klīnikā strādā profesionālu stomatologu komanda, kas izstrādās individuālu un optimālu ārstēšanas plānu katram pacientam.

Klīnikai „Dentars” ir sava zobu tehniskā laboratorija „Imadents”, kas aprīkota ar jaunāko un augsti tehnisko aparatūru, kura ļauj veikt visu veidu zobu protezēšanas pakalpojumu spektru. Zobu tehniķiem ir ilggadēja vissarežģītāko ortopēdisko darbu izpildīšanas pieredze no funkcionālā un estētikā viedokļa. Zobu tehniskā laboratorija „Imadents” izgatavo visa veida augsti kvalitatīvas zobu protēzes.